Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

İpek kirpik mi ,Kirpik Lifting mi yaptırmalıyım?

Alternatifimiz çok olduğunda doğru tercihi yapmakta tabiki zorlaşıyor,evet!

Gelin,seçiminizi yaparken nelere dikkat etmelisiniz beraber inceleyelim.

Kirpik boyu ortalama bir boyda ancak düz olan kişilerde kirpik lifting işlemi ile rimelli gibi,uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. Ancak çok kısa kirpiklerde,kıvrım açısından başarı sağlansa da, boy olarak çok farklı bir görünüm sağlanamayacağından, çok uzun kirpik isteyenlerde tatmin sağlayamayabilir.

Kirpik lifting işlemi ortalama 2 ay kalıcı olurken,kullanımı oldukça kolaydır,dikkat etmeniz gereken herhangi bir durum olmayacaktır.Aynı zamanda keratin bakımı da yapıldığından kirpiklerinize besleme etkisi de sağlar.

İpek kirpik işlemi ise, kısa ve seyrek olan kirpiklerde bile  mutlu edici sonuçlar sağlar.Kirpiğinizin boyunu, rengini,yoğunluğunu,kıvrımını siz seçebilir,sürekli makyajlı bir görünüm kazanabilirsiniz.

İpek kirpik uygulaması,lifting uygulamasından farklı olarak, her ay düzenli bakım gerektirir ve ortalama 6 qy bu şekilde kullanılabilir.

İpek kirpik işleminde kullanım oldukça önemli olduğundan biraz özen ister.Göz ovuşturmayı,yüzüstü uyumayı unutmalı,ve her  sabah kirpiklerinizi  taramalısınız.Ve tabi sık sık  ağlamıyoruz daJ

Mutlu günler sizinle olsunJ